20.06.2014/Zehra Alpaslan/Çeşme İzmir

Mantolama

Emekliliğimizden sonra sadece yazlık olarak kullandığmız evimize temelli yerleşme kararı alınca evimizin kış şartlarında kullanıma pek uygun olmadığını gördük. Menderes'te oturan ve evinin ısı yalıtım işini geçen yıllarda yaptıran yeğenim sayesinde Kaplanlar Yapı ile irtibata geçtik ve yazlık evimizin mantolama işini yaptırdık. Mantolama sonucunda artık evimiz mevsimlik olmaktan çıktı ve kış şartlarına dayanıklılığı arttı tabii bizim de. Teşekkürler.

17.09.2014/Ali Yusuf Eroğlu/Buca

Isı Yalıtımı ve Mantolama

Isı yalıtımı yaptırılan binalarda ısı kaybının %60 lara varan oranlarda azaldığını daha önceleri okumuştum. Doğrusu çok da ihtimal vermemekle birlikte dış cephe boya zamanı gelen binamıza mantolama yaptırmaya karar verdiğimiz noktada karşımıza çıkan 3. firma olan Kaplanlar Yapı ile çalışmaya karar verdik. Şimdi doğru kararımızın mutlu sonuçlarını yaşıyoruz. Isı yalıtımı işlemi sonrasında elektrik sarfiyatımız gerçekten %50 den fazla azaldı ve ben hala inanmakta zorluk çekiyorum. Firmanızdan edindğimiz bilgiye göre mantolama işlemi sonucunda binamızın ömrü de arttı. Bu arada dış cehe boya sorunumuz da ısı yalıtımı ve mantolama işlemi sonucunda kendiliğinden ortadan kalktı.

22.11.2014/Emine Bozkurt/İzmir Karabağlar

Su Yalıtımı

Uzun yıllar kiracılık yaşadıktan sonra birikimlerimiz ve kredi desteği ile sonunda ev sahibi olmuştuk ama kurada 7 katlı apartmanın 7. katı çıktığında ve çatı problemleri başladığında adeta sevincimiz yarım kalmıştı. Aynı kattaki komşularımızın da işbirliği ile Kaplanlar Boya'ya ulaştık ve binamızın su yalıtımı işini yaptırdık. Su yalıtımı ve izolasyondan sonra artık yağmurlu havaların da keyfini çıkarabiliyor ve ev sahibi olmanın mutluluğunu tekrar yaşıyoruz. Bu arada bir sonraki apartman toplantısının konusu mantolama ve ısı yalıtımı olacak. Su yalıtımı işimizde gösterdiğiniz hassasiyeti ve desteğinizi ısı yalıtımı ve mantolama çözümlerimizde de bekliyoruz. Saygılar.

25.12.2014/Cimbomlu/İzmir

Cephe Mantolama

Isınmakta zorluk çektiğimiz kış aylarında farklı bir ısınma şekli arayışı içerisinde iken çözüm olarak mantolama yaptırma fikri çıktı karşımıza. Araştırmalarımız sonucunda firmanızla irtibata geçtik ve binamızın 3 cephesine mantolama uygulaması yaptırdık. Harcadığmız enerji yarı yarıya düşerken evimizin konforu ve yaşanabilirliği arttı. Teşekkür ediyor ve işlerinizde başarılar diliyoruz.

  Toplam : 4  / Sayfa No :   1
 

 Adınız

 e-posta

 Şehir
  Yapılan İş
 Mesaj
 

güv. Kodu

sjy0D

   
 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda |

Google+